UUS Tangle Teezer, mis on mõeldud spetsiaalselt õrnadele ja õhukestele juustele!

Tangle Teezer üllatab taaskord uue juukseharjaga, mis on spetsiaalselt mõeldud õrnadele ja õhukestele juustele. Harjased on tavapäraselt valmistatud  “two-tiered” tehnoloogia järgi,  kuid need on pehmemad ja õrnemad. Nüüd on Tange Teezeri juukseharjad igale juuksetüübile: õrnadele, normaalsetele ja paksudele lokkis juustele.

Iga kolmas naisterahvas kannatab elu jooksul juuste väljalangemise all. See võib olla seotud toitainete puuduse või kõikuva hormonaalse tasakaaluga. Juuksed õhenevad ka vananedes. Seda päriselt vältida ei saa, kuid on meetmeid sellega võitlemiseks. Nagu näiteks juuksehari. Vale hari võib juukseid veel rohkem lõhkuda. “Intelligentse” juukseharja kasutamine aitab vähendada juuste kahjustamist läbi mehhaanilise trauma. Seda põhjustavad ka juuste sirgendamine, lokkide keeramine, õhu saastatus ja juuste värvimine.

Fine & Fragile-pusahari on spetsiaalselt õhukeste ja katkevate juuste õrnaks kammimiseks välja töötatud juuksehari. Harjased on Tangle Teezer-harjade puhul kasutatava “two-tiered”-tehnoloogia järgi valmistatud, aga need on pehmemad ja õrnemad. Pikemad harjased kammivad välja pusad ja lühemad siluvad juukseid, muutes need läikivaks. Nüüd on Tangle Teezeril juuksehari iga juuksetüübi jaoks: Fine & Fragile õhukestele ja habrastele juustele, Original normaalsetele juustele ning Thick and Curly paksudele ja lokilistele juustele.

Hind: 16.90 €

Müügikohad: Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja ning Tradehouse Ilukaubamaja, Nordic Beauty Concept pood T 1Kaubamajas, e-kaubamaja www.ebeauty.ee.Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…