Uus moekeskus Defitsiit avab uksed Tallinn Dolls by Karolin Kuusik moeshow’ga​
Foto autor: Kalle Veesaar

Limiteeritud koguses erikollektsioon on saanud inspiratsiooni pidudest. “Kuna on olemas nii palju erinevaid naisi, otsustasin eemalduda traditsioonilisest ühtse kollektsiooni teemast, valides välja viis erinevat insipratsiooniallikat: Marie Antoinette, päikesetõus, 70ndate stiilis nõiad, Itaalia naine ja grunge glämm,” räägib Karolin, vihjates mahlastele värvitoonidele, struktuursetele kangastele ja pilkupüüdvatele detailidele, mida kõike on glasuuritud modernses glämmis.

 

“Ma arvan, et teemade lai spekter iseloomustab hästi kollektsiooni mitmetahulisust. Siit leiab endale midagi ägedat igaüks: nii naine, kes tahab olla tähelepanu keskpunktis kui ka boheemlashing, kes soovib kehastuda hõljuvaks hipiks. Ka väikese musta kleidi versioon on meil olemas – selleks on mummuline laiade varrukatega elegantne iludus.” Kollektsioon on alates 9. detsembrist müügil uues moekeskuses Defitsiit (Koidu 122).

 

“Defitsiit on Eesti loomingut austava publiku number üks sihtpunkt, mis koondab ühe katuse alla nii Tallinn Dollsi kui ka teised Eesti tegijad nii moe- ja tootedisaini kui ka kodusisustuse vallas,” ütleb moekeskuse eestvedaja ja Tallinn Dollsi brändijuht Mari Martin.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised