Uus kollektsioon IT LOOKS on kohal!

L'Oréal Professionneli uus soengukollektsioon IT LOOKS peegeldab suurimaid juuksemoe trende - tutvu nendega juba täna!

Sel kevadel moodustavad kollektsiooni IT LOOK kolm eredat välimust, mida kehastavad kaks it girl’i ja esimest korda L’Oréal Professionneli ajaloos ka üks it boy!

Brasiilia ja briti päritolu modell ja muusik Alice Dellal demonstreerib aktuaalset shag-lõikust, millele on iseloomulikud vabad lõikejooned ja sasine tekstuur ning külmad blondid toonid, mis harmoneeruvad tumedama tooniga juuste juurtepiirkonnas.

India ja Austraalia päritolu näitleja, modelli, tantsija ja DJ Mallika Haydoni juuksed on saanud lühema lõikuse – sasise, tekstureeritud pikendatud bobi – ning värvitud pruuni mokakohvitooni, mida on keskosas ja otstes täiendatud punase värviga sombré-tehnikas.

Modell ja DJ Jack Guiness demonstreerib undercut-lõikust, millele on iseloomulikud pikemad juuksed pea ülaosas ja lühemad külgedel.

Veel pööratakse erilist tähelepanu 2015. aasta ühele kuumemale juuste värvimise tehnikale bronde’ile, mis tähendab mitme omavahel harmoneeruva pruuni ja blondi tooni kombinatsiooni.

Aktuaalsed juuste värvimise, lõikamise ja soengusse seadmise teenused, juuksevärvid ja soenguvahendid on saadaval ainult L’Oréal Professionneli salongides.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised