Uus ja populaarne iluprotseduur – habeme istutamine

Foto: Shutterstock

Täna, kui järjest rohkem tulevad moodi hipsterite stiilis habemed, on nii mõnigi mehepoeg seatud fakti ette, et tema habe pole piisavalt lopsakas.

Aastal 2013 ei soovi mehed aga oma nahka pidevalt sisse liimitada ning samuti pole just meeldiv elada pidevas hirmus, et liimi jõud raugeb ning habe tuleb lahti. Nagu ikka, tuleb ka siin appi arenev kosmetoloogia, mis võimaldab habemepiirkonda karvu lihtsalt juurde istutada. New York`i vastava ala spetsialistid teevad lausa kolm sellist operatsiooni päevas.

Operatsioon näeb ette doonor karvade, mis on võetud pea piirkonnast ja mille struktuur on sarnane habemekarvadele, istutamist habemepiirkonda. Peale kõige muu, tuleb jälgida ka karva kasvu suunda.

Kuu aja pärast kukuvad siirdatud karvad välja ning uued karvad, mis pärinevad istutatud folliikulitest, hakkavad kasvama kolme kuu jooksul. Tõelist tulemust saab nautima hakata umbes aasta pärast, samas trimmima ja kujundama saab habet hakata juba paar nädalat pärast operatsiooni.

Eriti hõreda loomuliku habeme puhul tuleb mõnikord teha ka mitu istutamise protseduuri. See protseduur nõuab kirurgilt erilist oskust ja täpsust ning seetõttu on see ka üpris kallis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised