UUS ghd platinum styler on kohal (ja see võib saada SINU OMAKS!)

Iluguru koostöös Decoris Showroomiga kingib ühele õnnelikule Ilu sõnumil just selle imelise styler'i. Ole kohal, loosimine leiab aset boksis C-050 juba sellel laupäeval kell 14.00!

Saavuta maksimaalne lõpptulemus juukseid ohustamata. Tri-zone™ tehnoloogia võimaldab säilitada juustele ohutu ja stabiilse kuumuse ja seda juurtest otsteni. Tulemuseks kaunis viimistlus ja juuste terve väljanägemine vaid ühe ainsa tõmbega.

ghd platinum® omadused

Patenteeritud tri-zone™ tehnoloogia on tõeline uue ajastu läbimurre, kus kasutades kuut quick-think sensorit tagatakse stabiilne temperatuur (185 kraadi) kogu viimistluse vältel. See võimaldab optimaalse viimistluse igale juuksetüübile kuni kräsupeani välja.
– Täiuslik viimistlus juba esimesest tõmbest. Tänu styler’i erilistele plaatidele ja elegantselt ümarale disainile libisevad juuksed erilise kergusega ning tulemuseks on terved, säravad ja tugevamad kiharad, samuti väheneb juuste katkemine enam kui 50% võrra!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…