UUED TRENDID KOSMEETIKAS: Elus toimeainetega hooldustooted

Meie naha elujõud on sõltuv kõigest, mida sellele kanname. Enamik kosmeetikast on “elutu” ning kemikaalid, mida need endas sisaldavad, ei suuda nahaga vastastikku sümbioosis olla. Need teaduslikult väljatöötatud kosmeetikabrändid annavad sinu nahale uue hingamise koos uue ajastu tehnoloogia ja “elus” toimeainetega.

RMS Beauty valikus on kosmeetika- ja meigitooted, mis on täielikult orgaanilised. Isegi nende pakendid on täielikult taaskasutatavad ning ei sisalda plastikut. Looduslikud võid, õlid, vahad ning taimsed pigmendid loovad täielikult uuendusliku konsepti, mis muudab kvaliteetkosmeetika igat senti väärt olema.

Valguskiirusel arenev kliiniline The Ordinary nimetab end “ebanormaalseks ilubrändiks”. Keskendudes kliinilistele toimeainetele, mis on juba aastaid end kosmeetikas tõestanud, on nende konseptsioon lihtne ja tabav – tõhus kosmeetika ilma kõikide ebavajalike lisaaineteta. Parabeenide, sulfaatide, loomsete õlide ning teistest kemikaalidest vabad tooted on üle maailma mitmeid auhindu pärinud.

Lixir Skin on oma nöohooldusseeria pühendunud nahale kui universaalsele organile, millel on omad head ja vead. Tooted sisaldavad endas mõjuvaid aktiivseid toimeaineid, mis töötavad tuntud nahaprobleemidega nii päeval kui ka õhtul. Kolm valikut kolmeseid komplekte sisaldavad endas universaalset emulsiooni ja kahte puhast toimeainet, mis just sinu naha vajadustele vastavad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…