Uudis soenguinstrumentide vallast – L’Oréal Professionneli Steampod

Sirged ja siledad juuksed on üks neist suundumustest, mis ei kaota kunagi oma aktuaalsust!

Nende soovide täitmiseks on pärast viit aastat kestnud uurimistööd ja kaheksa patendi registreerimist loodud L’Oréal Professionneli ja Rowenta eksklusiivse koostöö tulemusena esimene eriti tõhus integreeritud auruvooga juuste sirgestamise süsteem Steampod.

Steampod on esimene mitme funktsiooniga sirgestaja, mis tagab ühtlasi ka juuste täisväärtusliku hooldamise nii seest- kui ka väljastpoolt, andes nii veatu tulemuse. Mis muudab Steampodi unikaalseks?

1. Aur. Steampod tagab aururõhu pideva toime (3,5 g/min), võimaldades kuumutada juukseid järk-järgult, et vältida ootamatu kuumuse mõjul tekkivat šokki. Aur avab veidi kutiikula ning valmistab selle hoolduseks järk-järgult ette, alustades kuumutamist 100 ˚C temperatuurist. Aktiivsete koostisainete aurustumise teel tagatakse ühtlasi hooldusvahendite jõudmine sügavale juuksekarva.

2. Eemaldatav siluv kamm. Integreeritud kamm võimaldab asetada juuksed plaatide vahele eriti ühtlaselt, et saavutada maksimaalse tõhususega sirgestamine. See aitab säästa aega, sest Steampodiga tuleb iga salku siluda vaid 1–2 korda senise 3–4 korra asemel, mis on vajalik klassikalist sirgestajat kasutades.

3. Liikuvad plaadid. Sirgestaja plaadid on manööverdatavad ja täidavad amortisaatori funktsioone. Tänu nendele omadustele silutakse iga salku eriti tõhusalt, sest juuste kontakt Steampodi plaatidega sirgestamise ajal on maksimaalselt loomulik. Plaadid sulgevad kutiikula mehaaniliselt ja tugevdavad juukseid kauapüsivalt.

4. Sirgestamisplaatide kattekiht. Plaadid on anooditud ja see võimaldab valida sõltuvalt juuste tundlikkusest viie erineva temperatuuri vahel vahemikus 170 kuni 210 °C. Eriline kattekiht on võimaldanud luua väga sileda ja vastupidava pinnaga plaadid, et juukseid veatult siluda ja anda neile peegelläige.

Steampod on professionaalne soenguinstrument, mis on olemas vaid L’Oréal Professionneli salongides. Küsige oma juuksurilt juuste Steampodiga sirgestamise teenust!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised