UUDIS! Blond Studio – profivahendid juuste blondeerimiseks

L'Oréal Professionnel toob välja täieliku blondeerimisvahendite sarja, mis võimaldab pakkuda igasugust juuste blondeerimise teenust.

Blond Studio tooted suudavad juukseid blondeerida 2 kuni 8 astme võrra, annavad täpse ja puhta tulemuse ning hoolitsevad ühtlasi juuste terviklikkuse ja heade omaduste eest. Lihtne kasutamine, tagasihoidlikud lõhnad, laiad kasutusvõimalused ja tõhusad, kuid säästvad vahendid rahuldavad ka kõige nõudlikumate juuksurite ja klientide soovid.

Blond Studio tootevalikusse kuuluvad ammoniaagivaba pasta Platinium, kiiretoimeline pasta Platinium Plus, pulber Multi-Techniques-8, pulber Freehand-Techniques-6, blondeerimisõli Sunkissed Lightening, salkude blondeerimise kreemid Majiméches, 20, 30 ja 40 vol. oksüdant Nutri-Developer ning pärast juuste blondeerimist kasutatav neutraliseeriv šampoon Post-Lightening.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…