Unusta klassikaline kassisilm ja proovi hoopis uuenduslikku kutsikasilma-meiki

P.S. See muudab su silmad erakordselt suureks ja annab näole ülimalt armsa ilme!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Instagram / @captainkatiecakes

Ettevaatust Pariis ja Ameerika – Koreast on saamas uus ja edukas ilutrendide diktaator! Iluturul järjest nõutumaks muutuvad aasiapärased hooldustooted, massaaživõtted ning hoolitsused ei ole sugugi ainsad põhjused, miks nii paljud meist järjest rohkem aasia tüdrukute blogisid ja Instagrami kontosid jälgima hakkavad. Korea uuenduslik suhtumine ilusse on andnud meile palju enamatki – näiteks juba harjumuspäraseks saanud BB kreemi ja näole nooruslikuma ilme andva sirge kulmukuju (võrreldes klassikalise kaarega). Nüüd aga lööb ilumaailmas laineid nn kutsikasilm, mis pakub tõsist konkurentsi revolutsioonilisele kassisilmameigile.

Kuidas teostada?

Selleks, et silmad võimalikult suureks ja armsaks muuta, kanna ülemisele silmalaule lemmikus nude-toonis värvi ilma seda välimistest silmanurkadest väljapoole hajutamata. Nüüd otsi meigikotist välja must silmapliiats, millega endale kutsikasilma kuju joonistad. Alusta ülemise lau keskkohast pikendades silma välisnurka suunaga allapoole (jah, sa lugesid õigesti!).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…