UNUSTA ÄRA! Need 5 kulmumeigi trendi on jäänud ametlikult minevikku

Me elame ajal, mil võime vabalt kodust lahkuda ilma juukseid kammimata, kuid vaevalt jätame tähelepanuta oma kulmi. Vaatame üle, mis on need kulmutehnikad, mis täna enam kohe ÜLDSE ei toimi.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

#1
ÜMMARGUSED KULMUD

Miskipärast meeldivad paljudele naistele endiselt kõrgel asetsevad ümara kujuga kulmud, mis annavad näole imestunud ilme ja mis seal salata – teevad su palju vanemaks, kui tegelikult oled. Proovi vahelduseks midagi muud, näiteks tänapäeval ultramoodset sirget kulmu nagu Natalie Portmanil filmis “Must Luik” (Black Swan). Selline kulmukuju värskendab silmi ja muudab näo nooruslikuks!

#2
GRAAFILISED KULMUD

Selgelt piiritletud ja seestpoolt ühtlaselt täidetud kulmukaared on samuti moest läinud ning nende asemel löövad laineid hoopis loomulikud ja pisut sassis kulmud. Kui soovid oma loomulikku kuju korrigeerida, siis keskendu kulmusabale (kus võid kasutada tumedamat pliiatsit või geeli) ning varjuta ülejäänud kulmu õrnalt puudriga.

#3
PÜSIMEIK

Kuigi püsimeik võib olla vägagi oskuslikult teostatud ning tulemus loomulik, soovitame sellega siiski eriti ettevaatlik olla. Nagu tavameigigi puhul, ei tohi püsimeigis kasutada selgeid jooni või veel hullem – liialt tumedaid värve. Kui oled selle vea juba teinud – varu kannatust ja aega, sest püsimeigi eemaldamine võib võtta aastaid! Arvesta selle faktiga ka siis, kui alles plaanid protseduurile minna.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…