TUNTUD MEESTERÕIVABRÄND SUITSUPPLY AVAB TALLINNAS ESINDUSKAUPLUSE

Ülemaailmse levikuga kvaliteetsete meesteülikondade bränd Suitsupply on tulemas Eestisse ning avab peagi Tallinnas oma esimese esinduskaupluse. 14. septembril uksed avav ja 380m2 suurusel pinnal asuv esindus hakkab tegutsema pealinna südames aadressil Rotermanni 14. Uus kauplus sobitub hästi reisisadama läheduses asuvasse piirkonda, mis on tuntud oma kaupluste, restoranide ja õhtuste ajaveetmisvõimaluste poolest.

Kaasaegseks kultuuri-, äri ja moekeskuseks kujunenud Tallinn on Suitsupply uusima esinduskaupluse jaoks täiuslik asukoht. Kliendisõbraliku atmosfääri poolest tuntud rõivabrändi esinduskaupluse sisekujunduses annavad tooni puitpõrandad ja mängulised lahendused, mis peegeldavad suurepäraselt asukohale iseloomulikku ainulaadselt põnevat stiili.

Suitsupply Tallinna esinduskauplusest leiab moeteadlik mees laias valikus ja mõõdus ülikondi, pintsakuid, pükse, särke, välisrõivaid ning samuti jalanõusid ja aksessuaare. Lisaks pakutakse ka eritellimustöid ning kiireloomulisemate muganduste tegemiseks on kohapeal olemas ka rätsepmeister, mis võimaldab igal kliendil lahkuda täiuslikult istuvates rõivastes.

Kaasaegses rõivatööstuses domineerib kiirmood ning käsitööoskused on vajumas unustuse hõlma. Suitsupply pakub paremat lahendust – detailitäpsuse ja kvaliteedi osas järeleandmisi ei tehta. Sellega on teenitud kiidusõnu meestemoe tippajakirjadelt GQ ja Esquire, kuid ehk kõige olulisemana – Wall Street Journali pimetestis jäi 600-dollariline Suitsupply ülikond jagama esikohta üheskoos 3600-dollarilise Armani ülikonnaga.

Aastal 2000 Euroopas asutatud rõivabrändil on nüüdseks enam kui 80 kauplust üle maailma, sealhulgas Milanos, Londonis, Zürichis, New Yorgis, Torontos, Šanghais, Singapuris ja Hongkongis. Lisaks üha laienevale kauplustevõrgustikule saab Suitsupply tooteid ja teenuseid tellida ka veebist, mis võimaldab pakkuda tipptasemel meesterõivaid klientidele üle kogu maailma.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised