TRENDIVIHJE JULGETELE! Rabav plaatinablond on Hollywoodi uus lemmik

Vaadates nimekate punavaiba staaride värskeid stiilimuutusi, ei jää meil muud üle kui tunnistada, et plaatinablond on sel suvel juuksetrendide suurim hitt.

Toimetas: Kristiina Virt / allikas: Harper’s Bazaar
Fotod: Shutterstock, Instagram

Kui möödunud aastal soojendas oma julge ilueksperimendiga toime tulnud Kim Kardashian avalikkuse huvi blondide kiharate vastu, siis tänaseks uue trendisuunaga liitunud Taylor Swift, Kristen Stewart ja Emma Stone tõestavad, et plaatinablond rokib sel hooajal täisjõuga.

Kõik kolm kaunitari (Swift, Stewart ja Stone) otsustasid 90ndatest inspireeritud nn väljakasvanud plaatinablondi kasuks, kus tumedad juuksejuured rõhutavad näojooni ning tõmbavad tähelepanu silmadele.

Kahjuks võib nii heledaid juukseid saavutada vaid tänu vesinikule, mis kiharaid oluliselt kuivatab ja hapramaks muudab. Samas EI OLE aga tervislik läige ning elastsus need omadused, mida oleme paraku valmis moe heaks ohverdama. Appi tulevad kvaliteetsed palsamid ja maskid, mis juukseid tasapisi blondeerimisest taastavad. Tunnustatud juuksestilist Josh Wood teab, et blondeeritud juuste omanikud peaksid oma kiharaid maskiga hellitama vähemalt korra nädalas.

Oled valmis uut trendi enda peal proovima? Pöördu kindlasti juuksuri poole – kiharate rikkumine pakivärvidega on teadagi “lubamatu luksus”!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…