Too Faced annab välja superägeda ükssarviku-teemalise kollektsiooni

Ma tahan seda!

Meigibränd Too Faced annab välja värvilise ja maagilise ükssarviku-teemalise meigikollektsiooni. Selliseid tooteid tahaks igaüks oma meigiriiulile – tegemist on tõelise ükssarviku fänni unelmaga. Lisaks superlahedatele pakenditele need tooted ka lõhnavad imeliselt.

Kollektsiooni lanseerimine toimub veebruaris ning enne sed saab nende kodulehelt toofaced.com juba uut kollektsiooni piiluda.

Pintslid on tehtud karupoegade karvadest (ära muretse, ükski karupoeg sellepärast viga ei saanud). Ning pinstlid näevad välja kui maagilised ükssarvikute sarved.

Lauvärvipalett hakkab maksma 40 dollarit ja selles on 12 erinevat värvi. Samuti leiab sellest highlihter’i, millel nimeks Ükssarviku Pisarad ning mis on saanud inspiratsiooni samanimelisest ja populaarsest huulepulgatoonist.

Kollektsiooni kuulub ka päikesepuuder/highlihgter, mida saab omavahel kas miksida või siis eraldi kasutada. Toode hakkab maksma 30 dollarit.

Need ägedat värvi huulepulgad hakkavad maksma 22 dollarit ning huuleläiked 19 dollarit.

 

 

Ja kollektsiooni kõige erilisem toode on ilmselt vikerkaade highlighter, mis sisaldab ka armastuse energiat andvat roosa kvartsi pulbrit. See hakkab maksma 30 dollarit.

Müstilise efektiga ja ükssarviku sarvekujulised highlighter-pulgad hakkavad maksma aga 28 dollarit.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…