Poorid puhtaks Korea moodi

Vöidukäiku teinud korea kosmeetikarändid üllatavad meid aina põnevamate pakendite ja uudsete toodetega. Tonymoly peamine omadus on hellitada nahka ja muuta nahk poorivabaks ja siledaks. Põhiliseks koostisosaks on munakooreekstrakt, mis aitab tõhusalt mustpeadest vabaneda.

Kui poorid on ka sinu jaoks murekoht, siis vaata milliseid lahendusi TonyMoly teieni toob:

Atraktiivses munakujulises pakendis Blackhead Steam Balm puhastab nahapoorid, eemaldab mustpead ning surnud naharakud. Tightening Cooling Pack mahaloputatav savimask muudab naha säravamaks, puhtamaks ja ühtlasemaks. Silky Smooth Balm meigialuskreem peidab nahapoorid, muudab naha matiks ja pikendab meigi peal püsimise aega. Ninale asetatavad Egg Pore Nose Pack mustpeade eemaldamiseks mõeldud plaastrid puhastavad nahapoore ja imavad endasse mustust.

Tõhus ja isesoojenev Blackhead Steam Balm (16.90 € / 30 g) kreem puhastab nahapoorid ja eemaldab mustpead ning surnud naharakud, muutes naha siledaks. Sisaldab süsi ja meresoola, mis aitavad puhastada nahapoore ning eemaldada nahalt üleliigse rasu ja surnud naharakud. Lisaks sisaldab nahka niisutavat E-vitamiini ja munakollast. Süsi on antibakteriaalne, imab endasse mustust, puhastades nahapoore ja -pinda. Munakollane niisutab nahka, muutes selle pehmemaks. Meresool puhastab nahka. Ei sisalda parabeene ega sulfaate. Kanna puhtale ja kuivale näonahale kohtadesse, mida soovid puhastada. Hõõru kreem õrnalt nahale ja lase 3-5 min mõjuda, et toode saaks soojeneda. Kui kreem muutub valgeks, loputa nägu sooja veega.

Tightening Cooling Pack mahaloputatav savimask (16,90€/30g) muudab naha säravamaks, puhtamaks ja ühtlasemaks. Savi ja munakooreekstrakti sisaldav mask on sügavpuhastava toimega ja ahendab nahapoore. Nahka jahutav mask aitab vähendada liigse naharasu moodustumist ja muudab naha siledamaks. Munakooreekstrakt – aitab ahendada nahapoore, muudab nahatooni ühtlasemaks ja on nahka rahustava toimega. Bentoniit- ja kaoliinsavi rahustavad nahka, eemaldavad surnud naharakud ja vähendavad naharasu moodustumist. Kameeliaõli toidab ja niisutab nahka. Kanna puhtale ja kuivale nahale, lase 10-15 min mõjuda ja loputa nägu sooja veega.

Instagrami-efekti tekitav Silky Smooth Balm meigialuskreem (18,90€/20g) peidab nahapoorid, muudab naha matiks ja pikendab meigi peal püsimise aega. Ideaalne jumestuskreemi aluskreem. Kanna õhuke kiht näokreemiga niisutatud näonahale enne jumestuskreemi nahale kandmist.

Ninale asetatavad Egg Pore Nose Pack (6.90 €/7 tk) mustpeade eemaldamiseks mõeldud plaastrid puhastavad nahapoore ja imavad endasse mustust. Munakooreekstrakti ja süsi sisaldavad lapid aitavad tõhusalt mustpeadest vabaneda. Munakooreekstrakt rahustab nahka, muutes selle. Süsi imab endasse nahapoorides ja nahal olevat mustust. Aseta plaaster puhtale ja niisutatud ninale. (NB! Nahk peab protseduuri õnnestumiseks olema korralikult niisutatud.) Lase 10-15 minutit mõjuda, kuni plaaster on täiesti kuivanud. Eemalda aeglaselt. Kasuta toodet üks-kaks korda nädalas. Maksimaalse toime saavutamiseks soojenda nahka enne protseduuri sooja rätikuga.

TONYMOLY on müügil Tallinna ja Tartu Kaubamajas ning Tradehouse Ilukaubamajas. Samuti e-kaubamajas www.ebeauty.ee. TONYMOLY-sarja maaletooja on NBI Nordic Beauty Import Oy.Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…