TÕELINE MEIGIMAAILMA HITT: Rihanna kuldne highlighter Trophy Wife

Juba kaks aastat järjest on RiRi publikule väikeseid vihjeid pillanud oma ikoonilise meigibrändi kohta, mida ta juba 12 aastat välja on töötanud. Lõpuks on meie kannatused läbi, sest Fenty Beauty on nüüd saadaval samanimelises veebipoes ning meie üllatuseks shippivad need ihaldusväärsed tooted ka Eestisse!

Screenshot-2017-9-19 Instagram post by FENTY BEAUTY BY RIHANNA • Sep 13, 2017 at 4 01pm UTC

Terve kollektsioon on fokusseeritud tervele- ja perfektsele jumele. Just sellepärast sisaldab nn. Fenty Face endas 40 erinevat jumestuskreemi tooni! Tähelepanuta ei ole jäänud ka rasuimevad paberid ning puudrid. Rihanna veatu naha saladuseks on tema sõnul lihtsalt päeva jooksul nahalt liigne rasu eemaldada. Fenty huulepulgakujuline blotting paper set, mis on super kompaktne koos mini-peegliga, tundub selleks absoluutselt perfektne.

Screenshot-2017-9-19 Instagram post by FENTY BEAUTY BY RIHANNA • Sep 19, 2017 at 12 27pm UTC

Eelpool mainitud ja suurt melu tekitanud kuldne highlighter ei ole aga ainukene omalaadne toode. Highlightereid on saadaval neljas erinevas puudriversioonis neljale erinevale nahavärvile ning mitmeid erinevad särapuudreid on saadaval ka pulgaversioonis. Nüüd võime kõik särada just nagu Rihanna!

Screenshot-2017-9-19 Instagram post by FENTY BEAUTY BY RIHANNA • Sep 16, 2017 at 1 16pm UTC

 

Nagu juba mainitud on terve kollektsiooni eesmärk sobilikkus kõigile naistele maailmas – igas vanuses, rahvuses ja nahatoonis. Just selletõttu on brändi valikus vaid üks huuletoode, milleks on universaalne huuleläige Gloss Bomb. Rihanna ning paljude ilublogijate sõnul on see tõesti üks fantastiline toode, mis sobibki justkui kõigile!

Screenshot-2017-9-19 Instagram post by FENTY BEAUTY BY RIHANNA • Sep 14, 2017 at 7 18am UTC

 

Ülejäänud kollektsiooni moodustavad viietahulised magnetilised pulgad, mis omavahel justkui meekärja moodustavad. Valikus on erinevad peitepulgad, põsepunad ja highlighterid, mis on universaalsed ning sobivad kasutamiseks nii huultel, silmadel kui ka põskedel. Lõpetuseks lisas staar valikusse ka paar imeilusat meigipintslit, mis on roosad ja täielikud must-have.

Screenshot-2017-9-19 Instagram post by Sephora Australia • Sep 19, 2017 at 2 09am UTC

 

Siiani on meedia vastukaja Fenty Beauty kohta olnud rohkem kui positiivne. Vastupidiselt Kim Kardashiani meigikollektsioonile armastavad peaaegu et kõik RiRi uut ja säravat meigibrändi!

Screenshot-2017-9-19 Instagram post by Ogiya Madyo • Sep 19, 2017 at 12 28pm UTC


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…