TIIGRISILM: uus juuksetrend, mis lükkab naiste lemmikud ombre ja balayage’i tahaplaanile

Tiigrisilm on superilus poolvääriskivi, mis pidavat kandjat murede eest kaitsma. Ja kuidas see valguse käes mängima hakkab! Siit ka tipp-juuksestilistide inspiratsioon antud uue ja kuuma trendihiti loomiseks.

Toimetas: Kristiina Virt
Fotod: Shutterstock, Instagram

Nagu ikka – kõik mis uus ja kuum, tuleb Hollywoodist. Esimesena proovis trendi pähe ehtne punavaibatiiger Jennifer Lopez, seejärel Jessica Alba, Kate Beckinsale, Joan Smalls … ja lihtsalt trendist sai maailma hetke ihaldatuim värvimistehnika!

screen-shot-2016-11-23-at-11-41-39

Tiigrisilma stiilis värvimistehnika autoriks on briti juuksestilist Corey Tuttle, kes kirjeldab oma ideed järgmiste sõnadega: “Tahtsin luua sellise tehnika, mis muudaks mu klientide elu veel lihtsamaks ja mis näeks väga ilus välja ka siis, kui juured on välja kasvanud, et mu tüdrukud ei peaks enam nii tihti kiharaid värvima.  Lisaks on see väga lihtne teostamisel. Tehnika sarnaneb juuste brondeerimisele, kuid siiski erineb sellest oluliselt. Tumedate juuste puhul kasutan punakaid varjundeid ning kannan neid juuksejuurtest otste suunas liikudes vaba käega joonistatud triipudena. Heledate juuste puhul aga vastupidi – teen juustesse pisut tumedamate varjunditega pruunikaid salke. Tulemusena peab juureosa tumedam jääma ning otsad heledamad. Korraga kasutan 2-3 erinevat varjundit ning kõik salgud värvin samaaegselt – seega alla 2 tunni salongis ja tulemus ongi käes!”

screen-shot-2016-11-23-at-11-44-57

Loomulikult ei jää ajast maha ka blogijad, kes moodsat trendi aktiivselt enda peal proovile panevad. Meiegi ennustame trendile suurt tulevikku ja juba sirutasime käed telefonide järele, et juuksuri juurde aeg kinni panna!

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…