Testi, kas lühike soeng sobiks sulle

7 korda mõtle ja üks kord lõika, teab iga juuksur. Ja nii see on, keegi ei saa ju garanteerida, et stiilne lühike lõikus ka sinule sobib, pikkade kiharate tagasi kasvatamine nõuab aga aastaid. Või siiski?

Allikas: Harper’s Bazaar
Fotod: Shutterstock, Harper’s Bazaar

„Mis sa arvad, kas mulle sobiks lühike soeng?” See on küsimus, mida kuulevad tihti juuksurid ning parimateks tunnistatud sõbrad. Eriti nüüd, kui nii paljud kuulsused oma pikkadest juustest lahti on öelnud ning otsustanud laheda bob’i, LOB’i või kogunisti poisipea kasuks.

Parim vastus sellele küsimusele on aga lühike ja tabav: kasuta 5 cm reeglit.

„Miida?” küsid sina. See on imevalem, mille avastas trendiseadja ja innovaator John Frieda, kes tõdeb, et soengu valimisel on kõige tähtsamal kohal nurgad. John uuris erinevate nägude kujusid ja geomeetriat ning jõudis järeldusele, et lõualuu on määravaks faktoriks, kui küsimuseks on juuste pikkus.

Selle testi tulemustes võid 100% kindel olla, sest siin lähtutakse eelkõige sinu näo kujust, mitte hooaja trendidest või isiklikest eelistustest (sest meie teame, kui paljud juuksurid keelduvad oma kääridega pikkade juuste kallale minemast!).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised