7 geniaalset nippi, mis sind nooremaks muudavad!

Kindlasti on maailmas mõned üksikud asjad, mis just aastatega paremaks muutuvad. Näiteks juust, vein ja George Clooney. Soovid samuti selles listis olla? Me teame, mida teha!

Tekst: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

1. Tervislik sära on noorusliku naha peamiseks tunnuseks. Lisa oma iluarsenali säraandev meigialuskreem ning särakreem. Väldi külma alatooniga tooteid ning eelista virsikukarva kreemjaid tekstuure. Kanna särakreemi põsesarnadele, kulmu- ja ninaluule ning Amori kaarele.

2. Viska must silmapliiats meigikotist minema – see muudab silmad visuaalselt väiksemaks ja teeb näo vanemaks. Vaheta see hoopis pruuni või ploomlilla pliiatsi vastu, mis panevad mistahes värvi silmad särama.

3. Aasia naised on selle hea nipi juba ammu selgeks saanud – nüüd on sinugi kord! Sirged kulmud teevad ilme lahkemaks ja nooremaks – unusta ära kõik kulmutehniku soovitused, mis ütlevad, kus peab olema kulmu kõrgeim koht ja kus maal paiknema viimane karvake. Klassika on küll tore asi, kuid kahjuks ei anna see iga kord soovitud tulemusi. Joonista kulmukarvadega sarnases toonis pliiatsiga kulmud sirgemaks ja säti karvakesed geeliga paika.

4. Kanna põsepuna kahe õhukese kihina peale! Esimeseks kihiks sobib puuderruuž ning teiseks – kreemjas toode. Puuderjas tekstuur aitab kreemjal paremini peal püsida, kreemjas toode aga varjab ära pisikesed kortsukesed.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…