SUUR GALERII: TFW teine päev pildis ja sõnas

Moenädala teine päev tõi lavale ülimat naiselikkust, päeva lõpetas aga Kristel Kuslapuu särtsakas ja meeldejääv kudumishow.

Diana Denissova linnaromantikute seeria miksis osavalt disaineri üht lemmikmaterjali pitsi teiste kangastega, tulemuseks oli veenev kollektsioon avaralõikelistest mantlitest ja keepidest, särtsakamatest ja vaoshoitumatest kleitidest ja kostüümidest.

Kristel Kuslapuu üllatusfaktoris ei pidanud taas kord pettuma: sõnadesse raskesti pandaval etendusel, mis oma live-esituses electro-punk laulu ja närvilis-humoorika meeleoluga saali kihama pani, astusid sel korral lavale vaid mehed. Neil seljas staaritsevatel kudumitel olid terava sisuga, võimalik et meie aja vaimust kantud sõnumid, mis rääkisid lüüasaamisest ja sisemisest tühjusest, kontrastiks sellele lapselikult erksad värvid ja ekstreemsustesse pürgivad detailid ning aksessuaarid.

Hanna Korsar rääkis oma kollektsiooniga võluva muinasjutu, mille peaosas oli vähemalt seitse Lumivalgekest. Luksuslikud ja kahara alaosaga kehasse töödeldud kleidid vaheldusid sarnase lõikega jakkide-mantlitega ning etenduse lõpus võis näha tõeliselt peent kullasära, mis pani TFW teisele päevale imetlusväärse punkti.

Tallinn Fashion Weeki esitleb Absolut, toetavad Rocca al Mare kaubanduskeskus, Maybelline, J.P.Chenet, ABC King, Kikas, Valge Klaar, GHD, Kevin.Murphy, Arensburg Boutique hotel & spa ja Tallink Hotels.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Tallinn Fashion Week 2020

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab aset 5.-6. mail tuues lavale nii kodumaa tippmoeloojad kui ka uued tegijad. Seekord…