SUUR GALERII: CHI iluõhtu Thaya Shop&Salon’is

Kui sulle meeldivad siidised juuksed, siis meeldivad sulle CHI ja Biosilk juuksehooldusbrändid!

Möödunud nädalal toimus Foorumi keskuses asuvas Thaya Shop&Salon’is imeline ja üllatusterohke iluõhtu, kus pealinna ilugurmaanidele tutvustati Ameerikast pärit professionaalseid juuksehooldusbrände CHI ja Biosilk, mida on  lihtne kasutada ka kodustes tingimustes.

“Kas teadsid, et CHI tooted sisaldavad septsiaalselt välja töötatud CHI 44 kompleksi, mis igapäevaselt kaitseb juukseid kuumaseadmetega töötlemisel? Katioonse niisutamise tehnoloogia tagab juustele mitmekülgse hoolduse ja positiivselt laetud siidi molekulid lukustatakse juuste loomulikku struktuuri, neid märkimisväärselt tugevdades. Paraneb juuste niisutatus ning elastsus. Colorfinity Complex tehnoloogia hoolitseb juuksevärvi erksuse säilimise eest. Kuna toodete proovimine räägib rohkem kui tuhat sõna, siis soovitame proovida CHI Argan Oil sarja. Argan Oil sarja šampoon, palsam, mask ning juukseotsa õliseerum on mõnusealt kerged, kuid tõhusad tooted, mis ei muuda juukseid raskeks. Müügil on ka proovimiseks parajas koguses 15 ml juukseotsa seerumõlid,” selgitas brändi ametlik esindaja Eestis Katrin Rasmann.

Et Biosilk tooted end ise tutvustaks on Thaya Shop&Salon’is käimas kampaania, kus 4 tootega reisisuurused komplektid on nüüd hinnaga 24 € ( tavahind 35 €), kampaania kehtib kuniks kaupa jätkub.

P.S. Hoia Iluguru postitustel silma peal, sest juba õige pea toimub Thayas järjekordne iluõhtu, kuhu oled oodatud ka sina!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised