Süstid – väärikas alternatiiv ilukirurgiale

Oskuslikult teostatud süstid ei mõju kunagi ebaloomulikult. Värske väljanägemine aga tekitab küsimuse – kuidas sa nii hea välja näed?

MILLINE LAHENDUS SOBIB SULLE?

#1 Otsmik
Nii horisontaal- kui ka vertikaalkortsud (nn. kurjusekorts) otsmikul on tingitud aktiivsest näolihaste miimikast. Mida elavama miimikaga inimene, seda rohkem ja sügavamad kortsuvaod tal on. Olenevalt kortsude sügavusest võib rakendada erinevaid ravikombinatsioone.
Vähemärgatavaid kortsukesi saab pehmendada biorevitalisatsiooni ja mesoteraapiaga. Tugevamate kortsude puhul sobib kombineeritud ravi botuliintoksiini- ja täitesüstidega. Botox lõõgastab lauba või kulmudevahelisi miimilisi lihaseid, täitesüstidega tasandatakse kortsu sügavust.

#2 Silmaümbruspiirkond

Vanusega hakkab nahk hüaluroonhapet kaotama, muutudes kuivemaks ja vähem pringiks. Õhukesele ja õrnale silmaümbruspiirkonnale ilmuvad esimesed nähtavad kortsukesed ja nn. „kanavarbad“.
Peenemaid kortsukesi saab edukalt tasandada mesoteraapia või biorevitalisatsiooniga, mille järgselt näeb kogu nägu välja värskem ja säravam. Sügavamate ja aktiivsest miimikast tingitud kortsude puhul on parimaks lahenduseks botuliintoksiini (Botoxi) süstid, mida noorusliku välimuse säilitamiseks võib kombineerida biorevitalisatsiooni või mesoteraapiaga. Väga sügavate kortsude silumiseks kasutatakse Botoxi kõrval täitesüste.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised