SÜGIS ILUGURU SELTSIS: peatoimetaja räägib, mida põnevat ootab sind ajakirja värskes numbris

Juba Shakespeare teadis, et elu on lava, kuid vahel tundub, et minu oma meenutab tervet teatrit. Siin on kostüümiladu, mis mahutab vähemalt 3–5 erikarakteri riidevalikut, hubane kohvinurk ning isegi pop-up minibaar, kus hoolikalt valitud päevadel külalistele jahedat šampanjat pakutakse. Siin on grimeerija nurk koos lugematute huulepulkade, lauvärvide, lainerite ja parfüümidega, millelt ainuüksi tolmu võtmine võib päevakavast röövida tunde. Siin tunnen end tõelise naisena – ühel päeval võõpan huuled punaseks ja mängides enesekindlust kehastun rangeks bossiks, järgmisel olen aga hall hiireke, kes tossude väel ühest linnaotsast teise kiirustab. Selline mäng mulle meeldib. Ja meeldib ka meie kaanestaarile Marta Laanele, kes nüüd TV3-e SNKT saates erinägusid ja karaktereid endale selga-näkku proovib. Saa temaga lähemalt tuttavaks leheküljel 106.

Suuremad muutused toovad iga naise ellu vürtsi ja uusi elamusi – nii otsustasime iluabistada ka ühte meie lugejatest, kelle leidsime otse Facebookist. Laura sihikindlus ja tugevus liigutasid meid sügavalt. Kõigest pooleteise aastaga kaotas noor naine üle 30 kilo ning selleks, et uue elu algus oleks veelgi lillelisem, kinkisime talle uue välimuse ja kleidi. Sellest loe lähemalt lk 40.

Veel rohkem inspiratsiooni, katsetamist väärt ilutooteid ja humoorikaid lugusid leiad käesolevast Iluguru numbrist.
Väljavõtteid ajakirja lugudest näed galeriist.

Põnevat lugemist!
Kristiina Virt,
peatoimetaja
(foto: Helen Marz)


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…