STOPP! 6 levinumat viga, mida meigi eemaldamisel tehakse

Jah, meigi eemaldamine peaks olema lihtne.  Ja üleüldse tunned sa uhkust juba selle üle, et üldse meigi õhtul maha võtad. Me ei tahagi sinu õhtusesse rutiini stressi lisada. Kuid jälgides paari lihtsat nippi, muudad meigieemaldamise veelgi lihtsamaks ja säästad sellega ka oma nahka. 

#1 Sa kiirustad

Silmameigieemaldamisel kehtib tõde, et mida aeglasemaid liigutusi sa teed, seda parem. Pane vatile meigieemaldajat, seejärel aseta vatt silmale ning lase sel lihtsalt mõjuda. Alles minuti-kahe pärast võid hakata sellega edasi-tagasi liigutusi tegema. See aitab lahustada ripsmetušil, laineril ja lauvärvil. Vatiga tugevalt hõõrumine ilma, et lasta sellel paar minutit mõjuda, võib kahjustada õrna silmaümbruse nahka.

 

#2 Jätad juukse lahti

Jah, kell on juba palju ja ppatsikummi ka ei leia ning tahaks lihtsalt ruttu selle meigi maha võtta ja voodisse ronida. Kuid seetõttu ei taha sa meigi eemaldamisel ja näo pesemisel juuksepiirile väga lähedale minna. See tähendab aga, et see ala jääb puhastamata ning see omakorda ummistab poore.

 

#3 Kasutad vaid meigieemaldussalvrätte

Sügaval sisimas sa ilmselt juba aimasid, et nendega meigieemaldamine on liiha mugav, et olla tõsi. Sa võid neid salvrätte kasutada esmaseks meigi eemaldamiseks, kuid sellele peab järgnema sügavam puhastus. Paljud naised võtavad õhtul salvrättidega meigi maha ja lähevad lihtsalt voodisse. Kuid sellele peab järgnema ka näopesu, kallikesed. Vesi ja meigipesutoode koos on need, mis lõplikult eemaldavad sinu näolt meigijäägid. Kui sa aga kasutad meigieemaldussalvrätte ja seejärel määrid kohe kreemi, siis nühid sa sellega mustuse hoopis sügavamale pooridesse ja hommikul võid ärgata paari uue vistrikuga oma näol.

 

#4 Sinu puhastusvahend ei tee kogu tööd ära

See näopesuvaht, mida juba alates 8. klassist kasutad, ei pruugi enam piisav olla. Seda enam, kui sinu meigiharjumused on sellest ajast kõvasti muutunud. Kui sa meigid pigem rohkem, siis parim meigieemaldus on mitsellaarvesi.

 

#5 Kasutad kõige odavamaid vatte

Odavad ja liiga pehmed ning õhulised vatitupsud võivad jätta vatiosakesi sinu ripsmetele ja nahale. Parem on kasutada vatipadjakesi kui pallikujulisi vatitupsukesi.

 

#6 Jätad vahele viimase etapi

Kuna meigi eemaldamine võib nahka kuivatada, siis tuleb nahka hiljem kindlasti niisutada. Eriti tähtis on kasutada silmakreemi pärast seda, kui oled silmameigi eemaldanud.Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…