Spaarännakud läbi viie maailma

Nii sündis aastal 2000 Cinq Mōndes – näole ja kehale mõeldud taimsete spaatoodete luksuslik sari, mis on loodud tervendama, toitma ja taaselustama nahka ja meeli. Inspireerituna viie maailma eri kultuuride iidsetest ilurituaalidest, on iga niisutav kreem, kehakoorija ja seerum valmistatud looduslikest ja orgaanilistest komponentidest, pakkumaks tõhusaid tulemusi nahka ärritamata.

Cinq Mōndes’ rituaalide looja Nathalie Bouchon Poiroux töötas välja erilise tehnika – dermapunktuuri, mille aluseks on torketa nõelravi põhimõte. Viimane tähendab, et soovitud tulemuse (vananemisvastane toime, sära andmine) saavutamiseks kasutatakse keha ja näo energiapunktide mõjutamisel vaid sõrmeotsi.

Iidsed teadmised ja tänapäev

Cinq Mōndes on kokku kogunud terve rea põliseid ilurituaale kõikjalt maailmast: Balilt, Indiast, Brasiiliast, Jaapanist ja Polüneesiast. Näiteks Borehi lillede ja puuviljade retsepte on omal ajal kasutanud Bali printsessid naha puhastamiseks ja värske näoilme saavutamiseks. Ayurveda, traditsiooniline India meditsiinisüsteem ehk „elu teadus“ omakorda kombineerib massaaži hüvesid iidsete india ürtidega. Brasiilia naised seevastu järgivad täiusliku keha kultust, hoolitsedes oma väljanägemise eest salendavate hoolitsuste, aktiivsete massaažide ja keha mähkimisega. Aasias, kus naised muretsevad oma portselanjume säilitamise pärast, tuginevad ilurituaalid erilistele taimsetele toimeainetele. Muistseid Polüneesia ravisoovitusi, mis põhinevad rohkem kui 2000 taimel, on selle maa tervendajad kasutanud efektiivsuse tõttu sajandeid.

Cinq Mōndes’ laboratooriumides läbi viidud naha „dietoloogia“ uurimustöö tulemusena on lisatud iidsetele iluretseptidele tänapäevased nahavajadused, mis pakuvad efekti tänu patenteeritud toimetele ja taimeõlidele. Precious Elixirs 100% taimsete näoõlide sarja loomisel on kasutatud omega-3, omega-6 ja omega-9- rikaste superõlide säraandvaid, toitvaid, puhastavaid, rahustavaid ja uuendavaid omadusi.

Võta endale aega ja tee tutvust põnevate ning kaugete maade eksootiliste ilurituaalidega, mille tulemust ei pea enam tõestama sest traditsioonid on neid retsepte elus hoidnud tänapäevani.
Cinq Mondes viib sinu keha ja meeled rändama just sinna kuhu hing ihkab ja passi ei olegi vaja kaasa võtta! Cinq Mondes viie maailma ilurituaale pakuvad Eestis parimad spaad!

Maaletooja: Global Beauty OÜ, www.globalbeauty.ee FB: CinqMondes Eesti


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…