Soovid avada ilusalongi? Need 5 punkti on sulle!

Selleks, et teha salongi, mis vastaks nende klientide nõudmistele, keda soovid seal teenindama hakata, tuleb luua realistlik eelarve.

Allikas: Behindthechair.com

Foto: Shutterstock

Ära karda küsida abi äriplaani koostajatelt ja teistelt firmadelt või kolleegidelt. Alati on olemas karid, mille otsa võib pimesi sõites takerduda.

Asukoht, asukoht, asukoht

Selleks, et sinu äri märgataks, tuleb see teha sinna, kus rahvas kõige rohkem liigub. Väga oluline on, et asukoht oleks kergesti leitav, lihtsalt ligipääsetav ning parkimis võimalustega.

Kvaliteedis peitub võti

Professionnalne tehnika ja kvaliteetne sisustus on kliendile märgiks, et ta maksab õige asja eest ning ühtlasi annab see infot pakutavate teenuste ja töötajate kohta.  Täna ei soovi keegi enam istuda taburetil, sest nii saab odavamalt.

Ehituseelarve

60% peab moodustama ruumide remont, kaasaarvatud põrandate, veevärgi,elektri – ja tehnosüsteemide uuendamine või vahetamine. 40% moodustab uus mööbel, inventar ja seadmed.

Näita ennast

Suusõnaline reklaam on muidugi tore asi, kuid ära jäta tähelepanuta ka teisi kanaleid. Vaata, et sul oleks olemas eelarve ka reklaamikanalite tarvis. Veel parem, kui sul on selleks meediaplaan, mis sisaldab erinevaid kampaaniaid. Taas, ära karda küsida abi spetsialistidelt.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised