SÖÖDAVAD HUULEPULGAD on ilumaailma suurimaks hitiks

Arvad, et sind ei üllata enam miski? Kuid proovime seda ikkagi teha. Sest samal ajal, kui sa jõulukingitusi otsides mööda linna kihutad, koguvad sotsiaalmeedias laike huulepulgad, mida saad ka päriselt süüa. Tead ju seda fakti, et iga keskmine naine sööb elu jooksul üle kolme kilo huulevärvi – nüüd saad seda hoopiski tervislikumalt (ja magusamalt) teha.

Vaadates allpool olevat videot, ei pruugi sa kohe arugi saada, et tegemist on šokolaadist valmistatud huulepulkadega, millest on kujunenud tõeline müügihitt. Nii on Maggie Louise Confections nimi, mis ei lahku USA ilugurmaanide huulilt. Ja seda igas mõttes. Brändi looja, Maggie Louise alustas põnevate kujudega kommide tootmist 2013. aastal, kui lahkus oma tööpostilt juriidilises firmas ning läbis pagar-kondiitri kursuse Le Cordon Bleus.

помада из шоколада

Loominguline Maggie on šokolaaditööstuse täiesti uuele tasemele viinud – nimelt on tema valgest või piimašokolaadist koosnevad huulevärvid kaetud punase, roosa või näiteks pärlmutterroosa toiduvärviga, mida saad hõlpsasti huultele kanda ning toote seejärel ära süüa.

Hetkel on need müügis vaid USAs ja Kanadas, kus võid kolmest huulepulgast koosneva komplekti soetada 15 dollariga või osta hoopis suuremat komplekti, kuhu kuuluvad ka põsepuna- ja lauvärvikujulised kommid (56 $). Sellegipoolest loodame neid toredaid kinkekarpe oma toidupoodide riiulitel juba järgmisteks jõuludeks näha.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Iluguru päev ilusalongis

  Iluguru hakkab käima jälgimas erinevaid iluprotseduure ilusalongides. Naiste seas on väga populaarsed erinevad protseduurid – ripsmepikenduste panek ning hooldus,…