SOENGUÕPETUS: boheemlaslikult šikid punutised ja voolavad lained

Kas suundud aiapeole, romantilisele kohtingule või sõbranna pulma - haldjaliku maksikleidi ning boheemlasliku poolkinnise soengu kombinatsioon on sel suvel kindlasti stiilseim lahendus!

Toimetas: Kristiina Virt
Fotod: Iluguru
Soengud: Kai Lõppe / Hair & Skin Ilusalong

Soovid sarnast soengut? Aga palun! Ilusalongi Hair & Skin kogenud juuksestilist Kai Lõppe jagab nippe ja soovitusi.

#1. SAMM

Eralda tukaosa ülejäänud juustest, nii et seitel jääks täpselt keskele. Punu kaks peenikest kalasaba kuklani ning sealt edasi jätka tavalise punupatsiga.
Patsid tehtud, muuda need moodsalt kohevaks. Liikudes alt ülespoole, tõmba punutisi laiemaks, et jääks veidi sasitud look.

Screen Shot 2016-07-19 at 12.34.57

 

HairSkin_banner

 

Screen Shot 2016-07-19 at 12.53.55#2. SAMM

Kui oled patsidega lõpetanud, lükka need korraks näo ette, et need ülejäänud soengu tegemist ei häiriks.
Eralda pealael oleva kalasaba ümbert umbes 2 cm laiune juukseriba (visuaalselt meenutab see suurt U-tähte), tupeeri need ära ja keera lohakasse krunni ning seejärel kinnita juuksed soenguklambriga.
Kaunista krunni mõlema kalasabaga, kasutades taaskord soenguklambreid.

Keera soengust väljapoole jäänud lahtised juuksed lokki. Samal ajal, kui juuksed on veel tangidest kuumad, venita töödeldud salgud õrnalt välja. Lõpptulemusena saavutad romantilisi laineid. Fikseeri soeng lakiga ning oledki valmis suvisteks seiklusteks!

 

Screen Shot 2016-07-19 at 13.16.16

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…