SOENGUNIPID, mille abil näed šikk välja ka halva ilmaga

Las puhub tuul ja kallab vihma – nende lihtsate nippide abil näed šikk välja iga ilmaga.

Kõik plaanid ei pea paika ning kui midagi saab untsu minna, siis ta ka läheb – kõlab paljulubavalt Murphy seadus. Ja nii ongi. Justkui Tuhkatriinu loos hakkavad lõunapausil salongis kauneisse lainetesse keeratud kiharad õhtuks päevinäinud pesukäsna meenutama ning ilmekast lainerist saab kulunud suitsusilm. Kas vastik uduvihm ja nahka kuivatav konditsioneer suudavad tõesti kogu päeva ära rikkuda? Kindlasti mitte! Just seepärast soovitamegi sul tähtsa päeva hommikul Facebooki uudistevoo asemel hoopis ilmateadet lugeda ning teha nutikaid iluvalikuid.

 

Kui väljas kisab tuul …

Usud, et sinu ekstratugeva hoidmisega juukselakk saab hakkama mistahes väljakutsega? Vaevalt! Selle asemel, et loodusjõuga spreipudeli abil duelli pidada, pane kiharad hoopis kinni. Suurepäraselt toimivad ka kõikvõimalikud punutised, mis juuksevahu abil veelgi paremini juustes püsivad ning otseloomulikult ka kõrge hobusesaba. Et see aga päeva jooksul oma ilu säilitaks, kammi enne koduuksest välja astumist juuksed korralikult läbi ning kanna otstele vaha, mis annab neile täiendava raskuse ja ei lase patsist välja rippuvatel kiharatel liialt sassi minna.

 

Ja soeng sulas kui suhkruvatt paduvihma käes!

See tunne, kui koju unustatud vihmavarju tõttu saab kaunitest volüümilokkidest silutud hiiresaba, ei ole ilmselt võõras ühelegi naisele. Kuid tihtilugu pole rikutud soengus süüdi isegi vihm, vaid niiske õhk, mis mängibki lokkidesse keeratud juuste või sirgeks triigitud lokkidega kurja saatusemängu. Kui ilmaäpp näitab võimalikku vihmasadu, võta soengu tegemisel arvesse oma juuste loomulikku struktuuri. Ära loo tühjasid illusioone mässates juuste kallal kuumaks aetud tangidega, mis võtab mõttetult palju aega ja ei kanna soovitud vilja. Kui sündmus nõuab väga pidulikku lahendust, broneeri aeg hea juuksuri juurde, kes teeb sulle soengu vahetult enne ürituse algust ning kasutab vaid kvaliteetseid viimistlusvahendeid.

 

Kuumad reisinipid

Pikendad suve, nautides kuuma päikest ja külastades uusi restorane? Kuuma ilmaga kiharaid föönitades soovitame sul kasutada minimaalses koguses viimistlusvahendeid, vastasel juhul lähevad juuksed pulkadesse. Nende asemel proovi hoopis juukse-primer’it, mis aitab föönisoengul kauem püsida ning kaitseb UV-kiirte eest.
Juustele saad mõnusa tekstuuri anda ka erinevate spreide abil (soola-, suhkru- või mineraalspreiga). Väldi alkoholi sisaldavate toodete kasutamist, sest kuumas kliimas mõjuvad need juustele laastavalt. Reisile pakkides pista kohvrisse valik erinevaid rätikuid ja juukseklambreid, millest saab parim abikäsi tukakandjale.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…