Mida jumestuskunst sinu jaoks tähendab? Peagi saabuva kevadsuviseks hooajaks on M.A.C Cosmeticsi jumestuskunstnikud meigi tähendust tema igapäevases tähenduses modifitseerinud eksperimenteerides veel rohkem lõpmatu arvu meeleoludega, mis meid sütitavad ja edasi viivad. 

Ajad, mil professionaalsed kunstnikud dikteerisid, milliseid värve ja trende kanda, on jäämas minevikku. Moelavadelt peegeldub inspireerivat mitmekesisust, mis julgustab üha enam rõhutama igaühele omast individuaalsust ja teistest eristavat ilu.

Kevadsuvine hooaeg võtab fookusesse “päris naiste” meigistiili, et näidata, kuidas nemad väljendavad oma naiselikkust. Meigist tuleks rohkem mõelda kui koostööst iseendaga, mitte millestki, mis muudaks sinu persooni.

Kui moemaailma ilu oli kunagi kättesaamatu ja eksklusiivne, siis tänaseks on see saavutanud kättesaadavama staatuse baseerudes kõige fundamentaalsematel põhitõdedel – puhanud ja hoolitsetud välimusega nahk, tugev lainerijoon, silmatorkav huulevärv ja maitsekas sädelus.

Lainer ei lahku ilumaailma trendidest iialgi. Pigem omandab see ajaga üha huvitavamaid väljendusviise elegantsetest kassisilmadest kuni ekspressiivsete vormideni. Lainerijoon mõjub kõige efektsemalt, kui ta on ainsaks elemendiks silmameigis.
Jumestuskunstnik Terry Barber eelistab tänavu lainerit terava joonena, mis muudab kõik muu enda ümber pehmeks ja balansseerituks.

Eudon Choi

Carolina Herrera

Lanvin

M.A.C Cosmetics silmaplliats
Eye Kohl
SmolderHind: 18,50€

M.A.C Cosmetics silmalainer Liquid Eye Liner
Boot BlackHind: 21€

M.A.C Cosmetics näokoorija Mineralize Total Detox Volcaninc Ash Exfoliator

Hind: 33,50€

M.A.C Cosmetics söesprei Mineralize Total Detox Mineralize Charged Water Charcoal Spray

Hind: 23€

See hooaeg näeme meigimaailmas ohtralt futuristlike sädelusi. Loomulikult on need esindatud mõõdukuse piirides, et mitte mõjuda teatraalselt. Samas liiguvad mõtted valgust murdvate detailide suunas, mis annavad meigile nooruslikust.
Läikivale silma- või huulemeigile lisavad tekstuuri 3D-sädelus, kivikesed ja vedelat metalli imiteerivad toonid.

Seda meigitrendi võib kanda õrnalt karakteri lisamiseks või kogu jumestust rõhutava särana. Üks on aga kindel, kandes ükskõik millist sära lisavat tooni – mõjub meik oma kõige puhtamal kujul hüpnotiseerivalt.

Shrimps

Jour/Né

Kenzo

M.A.C Cosmetics meigialuskreem Strobe Cream Hydratant
Silverlite

Hind:
 24€

M.A.C Cosmetics Pigment
Naval BlueHind: 24,50€

M.A.C Cosmetics Pigment
Pure WhiteHind: 24,50€

M.A.C Cosmetics Pigment
Old Gold

Hind:
 24,50€

Üheks oluliseks ilustandardiks nii moelavadel kui ka reaalses elus on naturaalsus.
Jumestuskunstnike eesmärk sel hooajal on näidata nägu hoolitsetuna, kuid mitte perfektsena. Seega on kasutusel rohkem näpud kui pintslid, kreemjad tooted puudrite asemel ja naturaalsed tooteid eelistatakse tasemel keemialaborile.

Tervislik jume vajab endiselt ka veidike meigi abi, kuid seda paljale silmale kõige nähtamatumal kujul. Läbikumav põhi, olematu kogus peitekreemi ja säraandvaid tooteid annavad nahale selle vajaliku kuma.

Puhast ehedust iseloomustavad rõõsa punaga põsed. Kerge punastamisena tunduvad kreemjad toonid ja huulepulgad nahale hajutatuna sõrmede abil annavad kõige loomulikuma tulemuse. Selline tehnika jätab mulje nagu tuleksid erinevad toonid nahast endast.

Michael Kors

Issey Miyake

Marques’Almeida

M.A.C Cosmetics kehakreem Charged Water Face And Body Lotion

Hind: 33,50€

M.A.C Cosmetics jumestuskreem Face And Body Foundation
C3

Hind:
 31€

M.A.C Cosmetics Mineralize Skinfinish
Soft and GentleHind: 31€

M.A.C Cosmetics Prep + Prime Fix + sprei

Hind: 19,99€

Kirkad huuled puhtal nahal on juba pikalt olnud jõuline viis naiselikkuse väljendamiseks.
Kartmatud värvid kõrvutatuna pehme põhjameigiga lisavad välimusele spontaansust. Meigimaailm ei sea piire, seega on silmadel vabadus kanda sama energilisi toone kui näiteks huultel. Kergemeelse hooletusega peale kantud toonid lisavad ainult lusti.

Byblos

Sies Marjan

Chromat

M.A.C Cosmetics Creamsheen Lipstick
Saigon SummerHind: 20€

M.A.C Cosmetics Pro Longwear Paint Pot
FrostHind: 22€

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…