SEKSIKALT TÄIDLASED HUULED: saavuta need nüüd ja KOHE!

Maailmaga, kus domineerivad ebamaised standardid, on raske sammu pidada. Taevakõrged põsesarnad, hiiglaslikud hirvesilmad ja lopsakad Kylie Jenneri huuled. Kas viimaste saavutamisel on abi vaid täitesüstidest? Loe ja saa teada.

Tekst: Helena Feofanov / artikkel ilmus ajakirjas Iluguru SÜGIS 2016
Fotod: Shutterstock, tootjad

Täidlane musisuu on selle sajandi suurim ilu must have, mille saavutamine pole sugugi ilmvõimatu. Tänu kõikvõimsale ilutööstusele võid nüüd sinagi end piltilusate huultega õnnistada ja seda täiesti nõela- ja pingevabalt.

Kihelev sensatsioon ehk huuli paisutavad läiked
Lihtsaim viis huultele veidi volüümi lisada, on kasutada huuleläiget, mis ergutab vereringet ning tekitab kiheleva tunde. Selle saladuseks on spetsiaalsed koostisained nagu kaneeliõli, mentool, herilasmürgi ekstrakt, pipar või kofeiin. Loomulikult ei saa väga peenikeste huulte puhul oodata Angelina Jolie huuli meenutavat efekti, kuid sellegipoolest töötavad need tooted suurepäraselt. Täidlane efekt huultes püsib umbes 3-4 tundi, ning kasutada võib läiget nii palju kui süda ihkab, sest selline abivahend on täiesti ohutu!

NIPP! Lisavolüümi saamiseks kasuta heledat nude-toonis huuleläiget.

NYX Pump It Up

NYX Pump It Up Limp Plumper


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…