Püsimeik – järjest tippu pürgiv iluteenus

Püsimeigiteemalisi nõuandeid ja soovitusi klientidele jagab kosmeetik ja püsimeigi spetsialist Piret Kesküla.

Sageli pöörduvad minu poole kliendid, kelle kulmud on rikutud just eelpool nimetatud tehnikas ja kahjuks spetsialisti poolt, kellel puudub kosmeetiku või meediku haridus ning kes ei ole läbinud ka põhjalikku baaskoolitust, kuhu kuulub ka meigiõpe ning näo anatoomia. Tulemuseks on üldiselt sinised kulmud (sest naturaalse püsimeigi asemel on tehtud näole jäädav tätoveering naha sügavamatesse kihtidesse) ja täiesti asümmeetrilised ning tihti ka kahjuks sobimatu kujuga kulmud.

Sellisel juhul tuleb klient kõigepealt suunata meediku poolt tehtavasse lasereemaldusse ja alles peale vajaliku tulemuse saavutamist sooritada uus püsimeik. Ja seda ka arvestusega, et nahka on traumeeritud ning selle tulemusel võib olla tekkinud ka armkude.

Mitte mingil juhul ei ole soovitatav üritada muuta sobimatut või valesti joonistatud kulmukuju erinevate katvate pigmentidega. Need on küll mõeldud kulmu või mõne muu näoosa puhul värvi n.ö eemaldamiseks, kuid suurtel pindadel – nagu kulmud ja huuled – seda tehnikat kindlasti kasutada ei tohiks. Kaetud ala ilmub uuesti nähtavale naha uuenedes, seda juba isegi ühe kuu möödudes. Tulemuseks on kliendil olemas uus ilus kulmukaar ning aimatavalt nähtav ka vana. Lisaks kahjustunud nahk korduvatest töötlustest, mille tulemusena võib moodustuda juba ka kelloid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised