Punane huul – naise tähtsaim aksessuaar

Imeline kleit, kaunis soeng, laitmatu meik – kõik oleks justkui olemas, kuid midagi on siiski puudu ... Õige! Ürgselt naiselik ja vastupandamatu punane huul. Loe, kuidas valida just sinule sobilikku punast varjundit.

Tekst: Hetti Suun,
Fotod: Shutterstock, reklaamfotod

Värvipsühholoogia kohaselt on punane soe ja positiivne värv. See sümboliseerib tugevust, energiat ja loovat jõudu, puhastab negatiivsetest emotsioonidest, vabastab igavusest ning ergutab meeli ja keha. Punane stimuleerib optimismi ja tõukab suurtele tegudele, esindades visadust, tahet, julgust ja rõõmu. Punast seostatakse ka seksuaalsuse, libiido, armastuse, kire ja naiselikkusega.

Pole siis ime, et terased naised on ujeduse peletamiseks ja võrgutava välimuse rõhutamiseks läbi aegade kasutanud punast huulepulka. See klassikaline huulepulgatoon on nagu väike must kleit, mis lisab välimusele elegantset stiili ning sobib igale naisele, kandmiseks ükskõik millise sündmuse puhul. Vaja on vaid leida endale täiuslikult sobiva tooni, koostise ja katvusega toode. Kuigi punase huulepulga varjundeid on palju, pole õige valimine keeruline, kui järgida otsustamisel väljakujunenud võtteid et tulemus saaks kütkestavalt kaunis, mitte ehmatavalt klounilik.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised