PROOVI ÄRA! Uhiuus meigitrend chroming vallutab Instagrami ja naiste südameid

Uurisime välja, mida uus meigitehnika endast ette kujutab ja kuidas seda oma ilu heaks tööle panna.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Kaunis nahk ei kao moepildist kunagi – seda tõestavad ka mitmed uued meigitehnikad ja -võtted, mis viimaste aastate jooksul nii paljude naiste seas populaarseks on saanud. Võtame näiteks kontuurimise või selle järglase strobing’u … Lisame ülemaailmsele nahakultusele veel törtsuke moodsat loomulikkust ning tulemuseks ongi chroming.

Uus, blogijate ja Instagrami meigistaaride seas populaarsust koguv trend – chroming – on oma olemuselt sarnane strobingu’ga (kus särakreemi abil näol enim väljaulatuvaid osi rõhutatakse), ent säratoote asemel võetakse veelgi loomulikuma ja kumava efekti saavutamiseks appi hoopiski pärlmutter nude-toonis huulepulk. Antud meigivõtte uhke autoritiitel kuulub MAC’i tippjumestaja Dominic Skinnerile.

Nipid, mis muudavad jume laitmatuks

Selleks, et chroming’u õhulisust ja naturaalsust rõhutada, kasuta meigipõhja tegemisel vedelaid ning läbikumavaid jumestuskreeme – tumedad silmaalused või punetavad punnikesed kata õhukese peitekreemi kihiga.

Seejärel kanna nude-toonis pärlmutter-huulepulka sinna, kuhu oleksid kandnud särakreemi, ehk põsesarnadele, ninaluule ja Amori-kaarele. Huulepulga valimisel eelista kreemjaid tekstuure, mis hajuvad nahal paremini ja annavad loomulikuma tulemuse. Kuna tegu on meigirutiini lõpetava sammuga, ei ole huulepulka enam tarvis puudriga fikseerida.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…