PROFF testib: KEVIN.MURPHY SHIMMER.SHINE + SESSION.SPRAY

Sära justkui punase vaiba staar - särasprei ning fikseeriv lakk annavad soengule kauni viimistluse.

Testis: juuksestilist Olga Krõlova-Pihl (#simplicityinhair)

MIS JA KELLELE: särasprei ning juukselakk – perfektne kombo piduliku soengu loomisel. Särasprei on õlisema tekstuuriga, kuid ei jäta juukseid rakseks ega rasuseks, pannes kiharad uue jõuga särama.

KASUTAMINE: enne kasutamist loksuta läikespreid ning pihusta juustele. Annab mõnusa viimistluse eelnevalt sätitud soengule ning paneb Hollywoodi lained või lokid glamuurselt läikima. Samas võib toodet kanda ka täiesti sirgetele juustele ning seejärel läbi kammida – tervislik läige garanteeritud.

12399449_993144604076423_78720468_n

Juukselakk on üsnagi tugev ja sobib hästi soengute fikseerimiseks, olgu selleks volüümirikas lokisoeng või ülespandud krunn. Eeliseks on see, et juuksed jäävad järgmisel päeval kergesti kammitavaks ja ei kleepu kokku.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…