PROFF testib: KEVIN.MURPHY HYDRATE-ME.WASH + HYDRATE-ME.RINSE

Seda peab proovima! Suvine aroomiteraapia, mis niisutab juukseid ja peanahka.

Testis: juuksestilist Olga Krõlova-Pihl

MIS JA KELLELE: šampoon ja palsam juuste ja peanaha intensiivseks niisutamiseks, mis sobib nii blondeeritud, värvitud, kui ka loomulikele kiharatele.

KASUTAMINE: šampoon läheb suurepäraselt vahule ning juuste puhtaks saamiseks piisab ka väga väikesest tootekogusest. Omalt poolt soovitan doseerida peopesale väike kogus šampooni, lisada sellele vett, ajada toode käes vahule ning seejärel masseerida peanahale. Need, kes igapäevaselt viimistlustooteid kasutavad, või peanahk kipub kiiresti rasuseks muutuma, peaksid parima tulemuse saavutamiseks pesemisprotseduuri ka teist korda kordama.
Peale šampoonitamist aitab juuksekutiikulid taas sulgeda niisutav palsam, mis muudab juuksed mõnusalt pehmeks. Kuigi toode annab niisutava efekti üsna kiiresti, soovitan palsamit peal hoida 5-10 minutit. Kindlasti tuleks palsam juuksejuurtest eemale hoida, sest vastasel juhul muutub soeng kiiresti rasuseks.

EFEKT: juuksed saavad puhtaks, pehmeks, läikivaks ja niisutatuks.

LÕHN: aroom on üllatavalt meeldiv, magus, kuid mitte pealetükkiv, justkui suvine parfüüm juustele!

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…