Põnev meigitrikk, mis muudab välimuse perfektselt lohakaks

See on tegelikult väga lihtne: meik peale - meik maha!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Me armastame uusi põnevaid meigivõtteid, mis muudavad Pinteresti mõnusalt kirjuks ja rikastavad ilumaailma. Kuigi internetiavarustest võib leida tuhandeid (kui mitte miljoneid) meiginippe kiireks päevaks, näpunäiteid kuidas ühte või teist toodet võimalikult mitmekülgselt kasutada või hoopis soodsate, kuid toimivate ilusoosikute soovitusi – rõõmustame ikka iga uue tehnika või trendi üle nagu väikesed lapsed jõulude saabudes!

Kui hoiad NY, Pariisi ja Milano moenädalatel toimuval silma peal, siis oled ilmselt märganud, et “loomulikult lohakas” on trend, mis pole suurimatelt lavadelt kuskile kadunud. Sasised lained, rannalokid, lõdvalt seotud krunnid … ei ole oluline, kas eelistad lahtiseid juukseid või kinniseid soenguid – tulemus peab jääma sundimatu ja pisut sasine, justkui polekski sa oma ilu nimel minutitki pingutanud, vaid ärkasid üles ja kihutasid peeglist kiirel sammul möödudes otse tööle. Trendikas “bed head” (või peaksime nüüd ütlema “bed face”?) on tänaseks vallutanud mitte üksnes juuksemaailma, vaid liigub jõuliselt ka meigimaailma suunas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…