Pilguheit keratiinihooldusele

Peegli ees seistes ei ole meil vaja mängida mitte kedagi, mitte kellegi ees. Meile vaatab vastu alasti tõde. Kas oled enda puhul kõigega rahul, ka sellega, kuidas juuksed hommikuti hoiavad?

Tekst: Renaldo Paabel (Hair & Skin ilusalong)
Toimetanud: Katrin Rasmann
Foto: Shutterstock

Sellest momendist saavad alguse paljud ilumaailma enimtehtavad protseduurid, alustades ilusüstidest, lõpetades plastiliste operatsioonide ja juuksepikendustega. Inimesed on hakanud järjest rohkem pöörama tähelepanu oma juustele, saades aru, et hea soeng on olulisem aksessuaar välimuses, kui kallis kleit.

Väga kallist riietuseset kanname sõltuvalt olukorrast ja kindlasti harvem, aga ühte tähtsamat visiitkaarti meie välimuse juures – juukseid – kanname iga päev. Teine täiesti arvestatav mõjutegur otsuste tegemisel iseenda välimuse muutmiseks on kindlasti sõbranna. Kellel meist ei oleks sõbrannat, kel on aias rohelisem muru, kallim auto, rikkam ja ilusam mees, tantsutrennis käivad lapsed!

Muidugi, mis ajab veel rohkem endast välja, on see, et see sõbranna on ise täiuslik – tema meik, soeng, küüned ja keha. Ja viimane piisk karikasse saabub, kui, olles koos suvepuhkusel maalilisel paradiisisaarel, kus sõbrannal, kel pärast mereveveest tulnuna ja rannaliival ära kuivanuna, on ka tema juuksed ilusad ja siledad, peaaegu nagu enne … aga sinu omad, nagu hiljem pildilt näed, on kui vanaema juures saunas kasutusel olev pesukäsn. Siis võtad sa vastu otsuse: maksku mis maksab – sina pead ka endale saama sellised juuksed! Liiatigi on veel tulemas üks puhkus ja töökaaslastega firmapäevad koos basseini ning saunaga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised