Peaaegu unustatud föönisoengust on saamas uus populaarne teenus

Tekst: Kertti Viru

Foto: Kati Vaikre

Mille poolest erineb populaarne blow dry meil levinud föönisoengust?

Eestis mõeldakse tihti föönisoengu all lihtsalt juuste kuivatamist või siis tulevad silme ette vanaprouad, kellel on n-ö “kiiver” pähe föönitatud. Kuid föönisoeng ei ole ainult juuste kuivatamine ja ammugi ei ole see ainult vanaprouade pärusmaa – see on juuste modelleerimine, nendele kauni kohevuse ja liikuvuse andmine ja sellel ei ole vanusepiirangut! Hea ja kauakestva föönisoengu tegemine võib aega võtta isegi terve tunni ja see soeng kestab päevi!

Miks föönisoeng USA-s nii populaarne on?

Seal on see juba aegade algusest peale olnud juuksuriteenuste üheks põhitalaks. Nad ütlevad, et hea juuksuri tunneb ära selle järgi, kui hea on tema föönisoengu tegemise oskus. Iga newyorklanna jaoks on väga oluline tema välimus ja hea välimuse üheks osaks on ka kaunid juuksed. Sealse elutempo juures on iga minut arvel, seega pole kellelgi aega igal hommikul endale soengut teha. Selle koha pealt on föönisoenguga mega mugav, õigesti teostatuna saab sellega käia päevi – kui veel kuivšampoon appi võtta, siis isegi kauem. See on parim viis, kuidas oma juukseid loomulikult ilusama ja kohevamana kanda!

Usun, et ka Eestis õpiksid naised seda mugavust ruttu armastama!

Miks föönisoeng taas nii populaarseks on muutumas ning mida kujutavad endast Blow Dry Bar`id saab lugeda ajakirja IG KEVAD 2014 numbrist.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…