ÕPIME PRANTSLANNADELT: ülivõrdes šikid Pariisi naised jagavad toimivaid ilu- ja moenippe

Prantslannade ilu ja sarm ei allu ajale ega ilmale. Tundub, et nad teavad kõiki ilu- ja moesaladusi ning keelduvad neid ülejäänud maailmaga jagamast, andes parimad pärlid ning nipid edasi AINULT koos emapiimaga. Uurisime välja, kuidas oma välimusele prantsusepärast lihvi anda.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

REEGEL NR 1: HOIA OMA NAHKA

POOLT:

– Hinda oma naha loomulikku ilu ning näita seda ülejäänud maailmale – prantslannad armastavad pisipuudusi ning pigem rõhutavad, kui peidavad neid meigikihi all. Siinkohal kehtib tarkusetera – pigem enneta, kuid ära peida.

-Meigikoti kõige väärtuslikum toode on niisutav kreem. Absoluutselt kõik Pariisis tegutsevad jumestajad kinnitavad, et korralikult niisutatud nahk on laitmatu meigi kohustuslik komponent. Näokreem on lubatav luksus ning selle pealt raha kokku hoidmine on lubamatu kuritegu, kus ohvri rollis oled vaid sina ise.

-Pisipuuduste varjamiseks kasuta kerget peitekreemi või BB-kreemi.

-Külasta rohkem teatreid, muuseumeid ja kontserte – positiivsed elamused panevad naha särama.

VASTU:

-Ära mingil juhul liialda jumestuskreemiga, pigem jäta see üldse kasutamata või kanna ainult kohtadele, kus seda reaalselt vaja on, mitte aga üle terve näo. Kui sa aga ilma jumestuskreemita üldse elada ei suuda, sega see pooleks kokku niisutava kreemiga, et muuta tulemus loomulikumaks.

-Mitte mingi hinna eest – ära jää magama enne, kui oled meigi näolt eemaldanud. Ja kasutanud niisutavat näokreemi.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…