NEED ASJAD MEESTELE EI MEELDI: 10 iluviga, mis naised meeste arvates teevad
Tekst: Lisete Laisaar
Foto: Shutterstock
  1. Liiga palju parfüümi

Meestele meeldib, kui naised lõhnavad hästi, kuid nende jaoks on liiga palju parfüümi halb otsus. Väike soovitus – ära lase endale lõhna rohkem kui 3-4 korda, sest keegi meist ei taha olla lõhnakuusk, isegi kui tegemist on maailma parima lõhnaga.

  1. Caked-on põhi

Nii mitu kihti erinevaid jumestuskreeme, concealer’ eid, päikesepuudreid ja veel igasugu puudreid sinu näol ilmuvad ka sinu kraele ja mitte ainult, ka mehe omale. Jää püsima naturaalse meigipõhja juurde, eemalda kõik, mis on liigne, kata punetus ja ebaühtlased kohad ning see on ka kõik. Mehed ja nende keemilise puhastuse arved tänavad sind.

  1. Ülepiiri ripsmed

Kui soovitud super ilusad ripsmed meenutavad rohkem ämblikujalgu kui Kardashian stiilis pikki ja pakse ripsmeid. Ära värvi oma ripsmeid mitu korda üle, sealt need ämblikjalad tulevadki. Soovitus – paar kunstripsmetutikest silma välisnurka muudavad su silmad suuremaks ja seksikamaks, ilma, et oleks tunne, et su ripsmed tahaks jalutama minna.

  1. Kuiv nahk

Ei ole midagi ebaseksikamat kui liivapaberit meenutavad küünarnukid ning kuiv ja lõhenenud nahk. Kohe, kui duši alt välja astud, haara kapilt just sinu nahatüübile sobilik ihupiim ja määri ennast korralikult sisse. Usu, mehed ei suuda siis enam käsi eemal hoida.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…