Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

#1 Värskendav algus

Suured silmad on ilusad, kuid paistes ja väsinud silmad kindlasti mitte. Selleks tuleks teha silmadele kompressi. Seda kas siis spetsiaalsete geelpadjakestega, mis silma alla käivad või lihtsalt millegi külmaga, kasvõi jääkuubikutega. Hoia midagi külma silmade all 10 minutit.

 

#2 Peida tumedad silmaalused

Tumedad silmaalused muudavad silmad väiksemaks. Siin on aga parimaks lahenduseks õiget tooni peitekreem.  Vali toon, mis on veidi heledam sinu enda nahatoonist. Lisaks sellele, et seda oma silmaalustele hajutad, pane seda ka silmalaugudele.

 

#3 Kooluta

Igal naisel on kosmeetikakotis ripsmekoolutaja. Kuid paljud unustavad seda kasutada. Sa hakkad kahetsema, kui jätad kasutamata selle 20 sekundit ripsmete koolutamiseks. See muudab sinu silmad koheselt palju rohkem avatuks ja seega ka suuremaks. Kui sul on sirged ripsmed, siis jätab see silmadele varju ja muudab silmad väiksemaks.

 

#4 Ripsmetušš, ripsmetušš, ripsmetušš

Kasuta pikendavat ripsmetušši nii ülemistel kui ka alumistel ripsmetel. Seejärel tõmba peale teine kiht – nüüd kasuta aga paksendavat ripsmetušši. Kui soovid eriti efektset tulemust, siis tõmba veel üks kiht ripsmetušši ülemiste ripsmete keskosasse.

 

#5 Raami oma silmad

Selleks tõmba peenike must lainerijoon ülemisele silmalaule ripsmete lähedale. Tõmba joon silma sisenurgast välisnurgani. Välisnurgas tõmba lõpp veidi kaugemale – suunaga üles. Nii muudad oma silmad laiemaks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised