MOERADARILT VÄLJAS! 5 ilutrendi, millega nüüd ja kohe hüvasti jätta
Toimetas: Kristiina Virt
Fotod: Shutterstock

#1
OMBRE STIILIS JUUSTE VÄRVIMINE

Juukseotste helendamine on olnud populaarsuse tipus aastaid, kuid nagu ikka – see, mis tungib massidesse, ei saa enam trendiseadjatele sobilik olla. Seega, kui soovid trendidega kaasas käia, värvi juuksed monokroomseks, soovi korral täiusta soengut mõne heledama salguga.

#2
KONTUURIMINE

Vabandust, perekond Kardashianid, kuid see on trend, mille propageerimine on nüüd ametlikult keelatud. Maailmakuulsad jumestajad kinnitavad, et sel hooajal pole midagi ilusamat, kui tervislikult särav nahk ning loomulikud näojooned.

#3
PAKSUD TUMEDAD KULMUD

Ei, me ei hakka Cara Delevigne’i nüüd selle pärast vähem armastama, kuid kindlasti ei kurvasta enam nii palju seepärast, et tema kaubamärgina mõjuv kulmupaar nii kättesaamatuks jääb.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…