Mis asi on TÖÖMEIK? Jumestamise nipid, mis viivad karjääriredeli tippu

Laitmatu meik on iga eduka naise lahutamatuks osaks, ka uuringud kinnitavad, et 40% edust sõltub just inimese välimusest. Milline meik sobib tööle ja milline mitte – nüüd saad teada!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Me kõik teame, et tööalaselt edu saavutamiseks pead tegema palju tööd ning pidevalt arenema, olema hea stressitaluvusega … ning nagu uuringud kinnitavad – ka suurepärane välja nägema! Praktika näitab, et kahest täiesti ühesuguse haridustee ning sarnase töökogemusega kolleegist liigub karjääriredelil kiiremini see, kel on õnnestunud luua endale sobilikum välimine kest (kuhu lisaks meigile kuuluvad loomulikult ka soeng ning korrektne riietus). Tundub ebaaus? Meie nii ei arva! Ja miks peaksid sina oma võimalusi käest laskma? Õpi ära need kuldsed meigireeglid ning suured saavutused ei jää tulemata!

Niisiis, edukas naine on stiilne ja seksikas, töökogemused ning saavutatud võidud tööfrondil muudavad ta aga tõeliseks leediks, kus õige jumestus lisab vaid enesekindlust.

SAMM 1: meigipõhi
Sobiliku töömeigi juurde kuulub alati perfektne meigipõhi. Sa lihtsalt ei tohi tumedate silmaaluste või otsa ees punase lambina põleva punniga kontorisse sisse jalutada. Asi on selles, et edukas naine peab hea välja nägema ALATI, mitte vaid nädalavahetustel sõbrannadega kohvikus laua taga jutustades või ööklubis tantsu lüües. Sa ei tea kunagi, millal võib tulla üks ootamatu kohtumine või ärilõuna mõne olulise partneri või tähtsa kliendiga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…