Milline juuksetoon teeb näo värskeks ja nooruslikuks?

Õigesti valitud juuksevärv teeb välimusega imesid. Näiteks saad oma kiharate tooni korrigeerides jumet värskemaks muuta või varjata esimesi vananemisilminguid. Põhimõtteliselt toimib hea silmaga juuksur kui kvaliteetne näomask või vitamiinidega rikastatud -seerum.


MAGUS KARAMELL

Õrn karamelline sära, mida saavutatakse juukseotste osalise toonimisega, annab väga tumedatele kiharatele sooja alatooni muutes näojooned pehmemaks ja leebemaks. Lisaks sellele, teeb see soengu silmapilkselt kohevamaks ning kirss tordil – saavutatud tulemuse hoidmiseks piisab juuksuri külastamisest vaid iga 3-4 kuu tagant.


MÄNGULINE SOMBRE JA BALAYAGE

Mitmed juuksestilistid kinnitavad, et näo ei muuda tuhmiks ja vanemaks mitte  valesti valitud toon, vaid ühe värviga juuste värvimine pealaest otsteni. Luues juuksesalkude vahele pilkupüüdvaid kontraste, justkui oleksid su kiharad päikese käes loomulikult välja pleekinud, muudad näo visuaalselt värskemaks ja nooruslikumaks. Sombre ja balayage erinevad mõned aastad tagasi populaarsest ombré värvimisest selle poolest, et juurte ning otste värvitooni vahel olev kontrast luuakse oluliselt sujuvamalt kasutades selleks mitu eritooni – naturaalsest kuni kõige heledamani välja.


VEETLEV PUNAPEA

Kui oled punapea (või plaanid selleks hakata), pea meeles: tumepunased ja erkpunased toonid toovad tähelepanu keskpunkti näonaha. Nendega paistavad kõik punetused ja vanuselised muutused (loe: kortsud) eriti hästi silma. Suurepärane lahendus on värvida kiharad helepunaseks, mis on väga sarnane toon maasikablondile. Nii nagu on teinu alati noor ja kaunis Nicole Kidman.


SOE MAASIKABLOND

Isuäratavalt soojad puuviljatoonid sobivad eriti hästi loomuliku tuhkblondi juuksevärvi omanikele. Muutes nahatooni ühtlaseks, toimivad need tõeliste ilufiltritena, andes näole kauni sära. Selleks, et tulemus laitmatu oleks, peaksid sa juuksuri juures vähemalt iga 6 nädala tagant tooni värskendama. Nii säilitad juustes kauni läike, mis vananemisvastase efekti eest vastutabki.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…