Miks veekindel tušš on parem, kui tavaline (ka siis, kui sa ei viibi rannas)? SIIN ON 5 FAKTI.
Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

#1
Ta on silmadele ohutum

Tänu veekindla tuši sisse lisatud polümeeridele, kinnitub see paremini ripsmetele ning ei pudene päeva jooksul silmadesse. Seega punetused, kipitamise ning selle tüütu “ma-olen-nii-väsinud” tunde võid nüüdsest ära unustada. Eriti hästi sobib see läätsekandjatele ning väga tundlikele silmadega naistele.

#2
Ta säästab sinu silmaümbrusnahka

Me teame, et meik tuleb enne magamaminekut maha pesta, kuid … loomulikult jäävad ka kõige kohusetundlikumad ilugurud õhtuti teleka ette magama! Kui kukud nagu meiegi iseendale aru andmata aeg-ajalt näoga patja, ei pea sa laiali läinud silmameigi pärast enam nii palju muretsema, sest õrnale silmaümbrusnahale sattunud tušš ärritab nahka ning kiirendab kortsude teket. Kusjuures sama efekti annab ka päeva jooksul silmade alla pudenenud tušš – kurb, aga tõsi!

#3
Ta ei vea sind alt ka palava ilmaga (kui need peaksid kunagi ettearvamatult saabuma)

Tavaline ripsmetušš hakkab palaval päeval sulama ning üheskoos naharasuga imendub läbi pooride naha sügavamatesse kihtidesse. Veekindla tušiga seda probleemi pole – vedele kasvõi päev otsa rannas või prae ummikus, istudes päikesekiirte käes ahjukuumaks köetud autos (soovituslikum siiski esimene variant).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…