SÄRA NAGU ANGELINA JOLIE: Parimad meiginipid selle saavutamiseks

Angelina on juba 40 ja pole korrakski lahkunud maailma kõige ilusamate naiste edetabeli tipust. Geenid? Kindlasti! Kuid tähtis roll on ka meigil.

Foto: Instagram, @

Jumestuspõhi. Kindlasti oled tähele pannud, et Angelina jumestuspõhi on alati laitmatu. Nimelt soovib andekas näitleja oma välimuse puhul rõhutada kontrasti heleda näonaha ja tumeda juuksevärvi vahel. Jolie väidab, et ei armasta päevitamist, kuna see harjumus muudab naha vanemaks.

Selleks, et sinugi näotoon oleks ühtlane ja kaunis, loobu liigpäevitamisest (või päevitamisest üldse) ja kasuta aeg-ajalt nahka heledamaks muutvaid maske ning näohooldusvahendeid. Jumestuskreemi valides jälgi, et selle toon mätšiks eelkõige kaela, mitte näotooniga. Kanna jumestuskreemi peale pintsi või meigisvammiga.

Põsesarnad. See on näoosa, millele Angelina alati erilist tähelepanu pöörab, kuid teeb seda maitsekalt ja elegantselt. Sarnase efekti saavutamiseks kasutavad tippjumestajad pressitud puudrit, mis on põhjast kahe kuni kolme tooni võrra tumedam. Piisab vaid paarist õrnast pintslitõmbest otse põsesarna all. Lisa veidi highlightor’it põsesarna kõige kõrgemale kohale ja soovitud efekt ongi käes.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…