Meigikuninganna Bobbi Brown nimetab oma ilulemmikud

Omanimelise meigiimpeeriumi looja ja legendaarne jumestuskunstnik Bobbi Brown nimetas oma kosmeetikaarsenali must-have tooted.

Fotod: Shutterstock, reklaamfotod

#1
„Peitekreem on parim ilurelv, mida inimkond tunneb,” tõdeb Bobbi, kelle vaieldamatuks lemmikuks on Bobbi Browni Creamy Concealer Kit. „Konsiiler muudab näo hetkega värskeks ja puhanuks!”

#2
Lemmikšampooniks nimetab ta aga Bumble and Bumble Creme de Coco’d. „Kui sinugi juuksed peavad kuumtöötlemise tõttu kannatama samapalju, kui minu omad, siis ekstraniisutus kulub neile igati ära,” ütleb ta.

#3
Jo Malone Grapefruit Body Créme on kosmeetikaguru tähelepanu ja kiituse pälvinud kehahooldustoode. „See annab nahale mõnusalt luksusliku tunde,” põhjendas ta oma valikut.
bobbi


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…