Kevad-suvi 2017 kollektsiooni ning parimate müügihittidega oli väljas BonBon Lingerie, kelle sõnul on pesutrendiks kevad-suvel romantilises stiilis pesu, õrnad matt tekstuuriga kangad, heledad värvitoonid ning lillemotiivid ja pits. BonBoni turundusjuhi Kristina Kovalkova sõnul on siiski viimase aja kõige olulisem trend kvaliteet ja mugavus. BonBon Lingerie kulutab lõputult aega mudelite disainile ja õmbluste läbimõtlemisele, kasutab Euroopas toodetud kangast ja aastate kogemust, mille tulemuseks on kliendi mugavustunne.

 

Tulevikus jätkab Bonbon Lingerie klassikaliste mudelitega ja lisaks pakuvad nad igapäevaseid, seksikaid ja trendikamaid mudeleid. Tulemas on suurem värvivalik, uute pitside katsetamine ja luksuslike siidist toodete arendamine. Bon Boni erilisus on alati olnud ja säilib ka edaspidi.

 

Swarovski ametliku esindaja Eestis AS Baltic Imports tegevdirektor Olga Belozertseva, annab edasisi juhiseid kevad-suveks: olge julge, kirglik, särav – need on tänavuse hooaja võtmesõnad! 2017a ehete kollektsioon on romantiline ja kerge luksusliku noodiga, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Shoeshopi ostujuhi Liina Oidekivi sõnul domineerivad ka kevadises kingamoes pastelsed ja metalsed toonid ning kindlasti mugavus. Moes on tugev konts ning aina enam on naistekingades näha meeste kingadest inspireeritud stiili.

 

Modellid tegi kauniks Navy Studio Ilu- ja Koolituskeskus, Sergei Rakovski eestvedamisel ning kohvikus Mademoiselle aitas meeleolu luua lilledega lillekauplus Masha.

Muusikat tegid õed Merilyn ja Eleryn Tiit, keda kitarril saatis Sander Sepp. Õhtut jäädvustas ja modelle pildistas Fotoraat.

Mademoiselle kohvikute müügijuhi Kadi Kaunise sõnul korraldavad nad iga kuu mõne erilise ürituse, mis kutsub just inimesi nautima ja lõõgastuma.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised