Maybelline New York esitleb uut inspireerivat sloganit “Make it Happen”

Riia moenädala raames toimuv eriline Maybelline New Yorki päev toob kokku enam kui 50 tuntud ilublogijat ja moetööstuse juhtfiguuri Balti riikidest.

Järgmisel nädalavahetusel, 2. aprillil, toimub Riia moenädal, kus sügis-talviste kollektsioonide esitlemise ajal toimub eriline Maybelline New Yorki päev. Põnevale üritusele on kõigist kolmest Balti riigist oodata rohkem kui 50 tuntud ilublogijat ja moetööstuse juhtfiguuri, kes tulevad osa saama erakordsest ning elamusterohkest päevast, millesarnast ei ole kaubamärk seni veel korraldanud.

Ürituse peamine eesmärk on esitleda Maybelline New Yorki uut reklaamlauset Make it Happen, näidata uusimaid meigisuundi ja hooaja tippmoodi ning nautida noorusliku Läti kaubamärgi QooQoo samal päeval toimuvat moeetendust. Kuivõrd mõlemad kaubamärgid keskenduvad ühisele sihtrühmale ning neid iseloomustab väljendusrikkus, värviküllasus ja energilisus, leidis Maybelline, et on üksnes loomulik QooQoo-ga koostööd teha ja jagada seeläbi ühist kirge moe ja ilu vastu.

Maybelline New York tähistas eelmisel aastal 100. sünnipäeva ja on sellest saati edasi töötanud oma sloganiga, millega soovitakse kõnetada mitmekesist hulka naisi ja eriti nooremat põlvkonda viisil, mis kajastaks seda, kuidas nad tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas elavad, mõtlevad ja tegutsevad. Lausega Make it Happen soovib Maybelline New York julgustada tänapäeva naist ära kasutama meigimaagiat, et näidata oma enesekindlust, ilu ja ehedust just nii, nagu ta ise soovib.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…