MANIKÜÜRI-INSPIRATSIOON PIDUDEHOOAJAKS: Tee endale kodus geellakiga kaunid küüned, mis püsivad nädalaid

Kes meist et armastaks perfektsuseni lihvitud küüsi, mis tänu geellakile nädalaid kaunina püsivad? Pidev küünetehniku külastus on aga aegnõudev ning kulukas. Siinkohal tulevad mängu hiljuti poelettidele ilmunud DIY geelmaniküüri komplektid, mis oleks justkui täiuslik kingitus jõuludeks… Uurisime välja, kas see on seda väärt ning mida peaks eelnevalt teadma.

Tee oma eeltöö

Virtuaalmaailmas, kus oleme igasuguse informatsiooniga peaaegu et üle kuhjatud, on imelihtne leida videosi ja õpetusi koduseks geelmaniküüriks. Parimaid nippe leiad näiteks professionaalsete ja usalduväärsete brändide Youtube kanalitest.

 

Investeeri

Koduste geellaki komplektide hinnad varieeruvad tohutult. Kõigepealt otsusta, kas oled piisavalt motiveeritud, et kodus sellise asjaga üldse tegeleda. Vali välja komplekt, mis tõesti kvaliteetne on, sest ebakvaliteetne maniküür on parem üldse olemata.

 

Valmista oma küüned ette

Geellakk vajab puhast ning kuiva pinda, millele kinnituda. Alusta vaikselt oma küünenahku tagasi lükates, seejärel viili neile ihaldusväärne kuju. Tee kindlaks, et kõik ääred oleksid ilusti lihvitud, kuna ebaühtlased ääred takistavad laki kinnitumist. Seejärel lihvi pehme viiliga oma küüne pealispinnad just niipalju, et nad tuhmiks muutuksid. Pihusta peale selleks mõeldud puhastusvahendit, atsetooni või alkoholi ning pühi küünepealsed tolmust puhtaks. Kanna peale pH taset tasakaalustav agent, mis peaaegu et iga komplekti juba kaasas on.

 

Ravi

Pidev geellaki kasutamine muudab küüned nõrgaks ja paberõhukeseks. Luba oma küüntel aeg-ajalt puhata ning hellita neid ravikuuriga.

 

 

Tööpind

Ettevalmistus on pool võidust seega tee kindlaks, et sinu töölaud on korras ja kõik vajalikud asjad olemas.

 

Hakka pihta!

Lülita sisse geellamp ning pane valmis kõik lakid, mida kavatsed kasutada.

Eemalda alati oma eelmine maniküür korralikult

Kasuta küüneviili, et geeli pealispind veidike maha viilida, nii muudad ta atsetoonile vastuvõtlikumaks. Seejärel “uputa” vatipadjad atsetoonis, paiguta nad küüntele ning mässi fooliumi sisse. Lase neil umbes 15 minutit seista, seejärel peaks lakk ilusti maha kooruma. Kasuta apelsinipuu pulka, et maniküür eemaldada.

 

Unusta paksud kihid!

Selleks, et maniküür ilusti püsiks ja kena välja näeks, tuleb alati lakki õhukeste kihtidena peale kanda. Paksud kihid kuivavad ebaühtlaselt ning kooruvad kiiresti maha!

 

Ära lase geellakil nahaga kokku puutuda!

See nõuab küll veidi harjutamist, kuid geel ei salli nahka. Nahal asetsev geellakk tõstab sinu ilusa maniküüri küüneplaadilt lahti. Hea nipp on pisikene kulmupintsel atsetooni sisse kasta ning peale igat kihti sellega ääred parandada.

Hea nipp: Vatitiku abil kanna oma küünenahkadele Aquaphori või kreemi. Niimoodi on kogemata üle äärte läinud geellakki imelihtne eemaldada.

 

Ära unusta niisutada!

Geellakk on teatud küünte ja küünenahkade kuivataja. Pidev küünenahkade hooldus ja -niisutamine on justkui mantra, mida igapäev korrata tuleks!

 

Ära noki!

Number 1 küünelaki patt, mida professionaalid ei väsi korrutamast. Geellaki nokkimine kahjustab sinu küünt ja rikub maniküüri.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…